Zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze. Spytaj o ofertę świec ekologicznych dla Twojej: hurtowni, sklepu, kwiaciarni, salonu…

Zachwyt gości tkwi w szczegółach.

Świece są właśnie tym detalem, który powie mu co jest najważniejsze.

Dla restauracji:
To więcej zamówień od osób, którzy dobrze czują się w nowym lokalu.

Dla hotelu:
To wdzięczni goście, którzy spędzili czas w przyjaznym i eleganckim otoczeniu.

Dla projektantów wnętrz:
To narzędzie pracy. Budowanie nastroju przez układ i wyposażenie przestrzeni.

Dla salonów odzieżowych i kosmetycznych:
To zapach, wobec którego goście nie pozostaną obojętni.

Dla kwiaciarni:
Piękno, i zapach który zachwyci każdego.

Pobierz katalog

OAZA RELAKSU

Ekologiczne świece zapachowe z wosku sojowego

Stwórz własną oazę relaksu – z naszymi świecami to możliwe! Doskonała jakość produktu, na którą składają się naturalne olejki eteryczne, wosk sojowy oraz ekologiczne kompozycje zapachowe pochodzenia roślinnego jest zamknięta w idealnej bryle, która będzie ozdobą każdego wnętrza. Długi czas palenia oraz niski poziom wydzielania sadzy sprawia, że możesz skupić się wyłącznie na perfekcyjnym odpoczynku w domowym zaciszu.

KOLEKCJA KROPEL

Ekologiczne świece zapachowe z woskiem sojowym i olejkami do masażu.

Seria świec do masażu została zaprojektowana na pokuszenie zmysłów. W rozgrzanym wosku sojowym, który chętnie wejdzie w romans z naszym ciałem, rozpływają się akordy stymulujących woni. Aromaty kuszą i przenoszą do odległych krajów, za sprawa specjalnie dobranej i skomponowanej mozaiki, w której przenikają się nuty słodkie, niewinne, otulające, ale też zmysłowe, korzenne i drzewne. Seria zawiera pięć zapachów dla kobiet oraz jeden przeznaczony specjalnie dla mężczyzn. Linia stworzona jako ukłon w stronę szlachetnego wosku sojowego i jego dobroczynnych właściwości na ciało. Wystarczy zapalić świecę i pokochać magię złocistych kropli.

WOSKI ZAPACHOWE

Aromatyczne, ekologiczne woski zapachowe do kominków

Najwyższej jakości zapachowe kosteczki sojowe, w których zostały zamknięte intensywne aromaty bursztynu i moreli, konwalii i frezji, piwonii i kwiatów maku, a także chabrów i niezapominajek. Te intrygujące zapachy unoszące się w powietrzu odświeżą mieszkanie oraz poprawią nastrój. Nasze woski zapachowe do kominków zostały wykonane przy użyciu wysokiej jakości wosku sojowego, który jest wolny od materiałów modyfikowanych genetycznie, herbicydów i pestycydów. Kosteczki nagrzewają się pod wpływem ciepła – należy je umieszczać na zabezpieczonej powierzchni, np. na szklanej podstawce.

Podgrzewacze zapachowe

Podgrzewacze o wydłużonym czasie palenia do 8h oraz wyższej budowie są świetnie spisującym się produktem wykorzystywanym w obiektach gastronomicznych, przy tworzeniu imprez cateringowych, czy jako dodatek do aranżacji wnętrz hoteli, restauracji lub spa. Ponadto stworzą idealny, romantyczny klimat w Twoim domu..