was successfully added to your cart.

Placówka inspiracji

Lampion na tarasie w asyście Sherlocka Holmesa.

Lampion na tarasie w asyście Sherlocka Holmesa.

Chwile, które dzisiaj złapałem pozostaną jasnymi  i dobrymi. Pewnie ze względu na kontrasty które się pojawiły. Niedziela która pozostanie w mojej pamięci ze względu na książki które miałem okazję  przeczytać oraz miejsca które odwiedziłem.

Zacząłem dzień od kawy w towarzystwie Sherlocka Holmesa.  Inteligencja ów bohatera towarzyszyła mi w myślach nawet podczas przejażdżki rowerem która miała miejsce również dzisiaj.  Niekonwencjonalny sposób rozwiązywania zagadek, w których Sherlock gustuje z powodu ich stopnia skomplikowania lub napotykanych trudności. Potok przykładów stosowanej dedukcji w poznawaniu przebiegu zdarzeń  może wprawić w kompleksy nie jednego detektywa. Najsłynniejszy detektyw widzi dokładnie to co widzi jego wierny towarzysz Watson, natomiast umiejętność wykluczania nieprawdopodobnych scenariuszy i wydedukowanie tego najbardziej prawdopodobnego  pozostawia w tyle poczciwego doktora.

Sherlock Holmes postać na tyle wciągająca, i prowokująca analizę jego osobowości sprawiła, że dziś spędzam dobrą jasną chwilę na tarasie w asyście blasku świecy z lampionu. Atmosfera sprawiła, że poczułem potrzebę wprowadzenia do naszej ofert świecy  zapachowej –  z aromatem  odpowiednim dla klimatu znanego z książki.  Jutro z takim pomysłem pojawię się w pracy.  Czy przy takim zapachu będzie można czytać opowiadania o detektywie wszech czasów ?  Cóż zobaczymy.

Lampiony w sklepie internetowym olynk tutaj.