was successfully added to your cart.

Producent świec, wosków i lampionów.
Asortyment świec zapachowych i ozdobnych.
Woski zapachowe do kominków aromaterapeutycznych.

Dlaczego Olynk ?

Naszą misją jest sprzyjanie kontaktom międzyludzkim,

Głęboko wierzymy, że świat potrzebuje ludzkich: rozmów, spotkań, opowiadań, uczuć.

Firma Olynk  wiodącym „Ambasadorem Dobrych Chwil”, poprzez dostarczanie świec przyjaznych środowisku.
Świec z charakterem oraz „duchem”, który sprzyja dobrym, jasnym chwilom przy świecach.

O nas

Jak pracujemy?

Jesteśmy dowodem na to, że świece mogą być pasją.

Świece nie są kojarzone zbyt często z innowacją, ale my widzimy je inaczej.
Przyjrzeliśmy się temu, co łatwo przeoczyć, i poświęciliśmy wyjątkową uwagę detalom.

W każdym naszym projekcie jest ogień.”

Olynk to idea połączenia wyrafinowanego designu i znajomości wielu technologii składających się w oryginalny produkt, jakim są świece, woski oraz lampiony do wnętrz komercyjnych i prywatnych.

Rozumiemy Biznes

Piękna świeca potrafi stworzyć klimat, który decyduje o biznesowym sukcesie.

Dobre opinie tworzą się w dobrym klimacie. W blasku świec.
Nasze produkty same zrobią pierwsze wrażenie na Twoich klientach.
Olynk dostarczy im coś wyjątkowego, o czym będą oni mogli opowiedzieć dalej. Tak powstaje dobra opinia, która będzie pracować na Ciebie przez lata.

Co robimy ?

Produkujemy świece, woski, lampiony z naturalnych surowców:  z wosku palmowego, pszczelego, sojowego. Firma Olynk – producent szerokiej gamy świec dekoracyjnych, świec zapachowych, świec ozdobnych, wosków zapachowych, lampionów dekoracyjnych, lampionów ozdobnych oraz lampionów zapachowych.

U nas znajdziesz ekologiczne świece, ekologiczne zapachy – sklep internetowy Olynk.pl

Produkujemy świece spersonalizowane DLA FIRM.

Jak powstało nasze logo ?

Jak powstało logo firmy olynk

Na początku pojawiła się idea, że stworzymy świece które będą tworzyć oryginalny blask. Nasze świece będą magiczne, a płomień wyjątkowy w każdej z nich. Świece sojowe mają palić się równym delikatnym płomieniem, natomiast stearynowe lekko rozbieganym. Setki prób, które miały miejsce, prowadziły nas coraz bliżej „kosmosu”. Tak określałem światło, które się w nich pojawiło. Porównując (uwielbiam analogię)do tego co obserwujemy na niebie. Gapiąc się godzinami w ten płomień, chciałem stworzyć coś równie pięknego. Wiedziałem, że logo będzie pełne kosmosu.

Na pierwszym szkicu pojawiły się okręgi. Okręgów było kilka. Każdy z nich lśnił złoto- żółto barwą, a na jednym z pierścieni pojawiła się orbita – kula, stłamszona pierścieniami. Naturalnie pojawiła się myśl, aby zdjąć odrobinę ciężaru z tej orbity. Z pomocą przyszedł nie kto inny jak Michał Anioł, który rzeźbił odrzucając niepotrzebne elementy swojej bryły. „Widziałem przed oczami”- jak tworzy, odrzuca kolejne kawałki i ukazują się jego słynne: „walki centaurów z Lapitami”. Pozwoliło to na pozbycie się pięknych pierścieni znajdujących się wtedy w logo. Gdy pozostały już dwa pierścienie, pojawiło się pytanie: czy logo straci swoją magię gdy odrzucę jeszcze jeden pierścień ?

Świece z wosku palmowego, pszczelego i sojowego.

Sklep internetowy proponuje najwyższej jakości świece, w których nie ma miejsca na toksyczne substancje, chemiczne związki oraz sztuczne konserwanty i barwniki. Olynk.pl – producent świec i wosków zapachowych, oraz lampionów dekoracyjnych z naciskiem na starannie wyselekcjonowane surowce, aby w pełni oddać naturalny charakter oferowanych przez nas wyrobów.

Świece dekoracyjne i zapachowe, które oferujemy w naszym sklepie, są wytwarzane z wosku palmowego, pszczelego oraz sojowego. Każdy z nich jest wolny od materiałów modyfikowanych genetycznie, pestycydów i herbicydów. Nasze produkty są projektowane i wykonywane z myślą o  najbardziej wymagających osobach, które nie uznają żadnych kompromisów w kwestii ekologii oraz wpływu na ludzkie zdrowie.

Ekologiczne dekoracje dla tych, którzy chcą żyć w zgodzie z naturą

Świece ozdobne z wosków roślinnych stanowią w pełni ekologiczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą wnieść do swojego domu lub mieszkania odrobinę nastrojowego ciepła oraz delikatnego światła, jednocześnie nie zapominając o środowisku naturalnym.

Wybierając sojowe świece dekoracyjne można mieć pewność, że nie znajdują się w nich żadne składniki toksyczne, które w jakikolwiek sposób szkodziłyby zdrowiu czy przyrodzie. Jeśli zależy Tobie na tym, aby Twój: dom, mieszkanie czy recepcja były miejscem w pełni przyjaznym, warto wybrać naturalne świece i lampiony dekoracyjne, zwłaszcza, że mogą być one trwałe i wydajne w użytkowaniu.

Producent świec dekoracyjnych, zapachowych, lampionów oraz wosków oferuję w sklepie internetowym Olynk.pl, również duży wybór asortymentu uzupełniającego ofertę, w tym aromatycznych wkładów do kominków, a także świec do masażu, które w trakcie spalania zmieniają swoją konsystencję na płynną, pozwalając uzyskać drogocenny olejek do masowania i pielęgnacji skóry.