was successfully added to your cart.

Zapach świec i wosków zapachowych

Świeca w lampionie – struktura lodu na letnie upały.

By 18 lipca 2017 No Comments
candle in lanterns manufacturer

Świeca w lampionie – struktura lodu na letnie upały.

Lód to jedno z najpiękniejszych dzieł sztuki, jaki tworzy natura. Ogromne skały lodowe, niebezpieczne sople, które ozdabiają domy czy lodowe kryształki zimą na szybie, które tworzą obraz. Bardzo lubię te widoki. Firma OLYNK rozpieściła miłośników zimy swoimi nowymi świecami w lampionach, ale także świecami palmowymi o strukturze lodu.

Produkt jak zawsze opakowany jest w eko kartonik z piktogramami. Wosk palmowy, z którego została wykonana świeca jest w 100% roślinny, bez dodatku ropy naftowej, parafiny, a także wolny od materiałów modyfikowanych genetycznie, pestycydów i herbicydów.

Kształt walca to klasyka sama w sobie, natomiast faktura dodaje elegancji. Świeczka wygląda jak wykuta w lodowej skale mała rzeźba. To piękne odwzorowanie piękna natury. Biały odcień idealnie współgra z tym lodowym dziełem.

Swoje całe piękno ukazuje po odpaleniu. Żywioł ognia podświetla świecę i pokazuje piękno kryształów lodu. To tak jakbyśmy patrzyli na ogromne góry lodowe skąpane w blasku słońca. Ja osobiście nie mogę wtedy oderwać wzroku od świecy. Po dłuższym paleniu przestaje znikać róznomiernie, na recz ażurowych, delikatnych zdobień na obrzeżach świecy, ciesząc oko jeszcze bardziej. Nawet jak ją napoczniemy, to prezentuje się pięknie. Kiedy patrzę na nią, czuję lekki arktyczny powiew i lodowy zapach. Budzi we mnie miłe skojarzenie.

Świeca dostępna jest w kilku wersjach zapachowych- goździk, mięta i eukaliptus, lawenda, trawa cytrynowa i paczula, a także w wersji bezzapachowej.

A czy Was urzekło już jej piękno?

Z ciepłymi pozdrowieniami,

Martyna– autorka bloga Testuję i opiniuję, który jest tutaj.