was successfully added to your cart.

Zapach świec i wosków zapachowych

Świeca dla „różanych miłośników”.

By 20 września 2017 No Comments

Prezent dla różanych miłośników

Jest najbardziej rozpoznawalnym kwiatem, dajemy ją na każda okazję. Rozwija się z biegiem czasu i otwiera ukazując swoje piękno. Występuje w kilku odcieniach- róża. Ma niepowtarzalny zapach, który nie pomylimy z żadnym innym. Nie ma innej rośliny o równie poruszającym i pełnym emocji zapachu.

Jako miłośniczka róż uwielbiam otrzymać ten kwiatek, obojętnie czy w bukiecie czy jako samotną łodyżkę zwieńczoną piękną główką i cieszyć się jej zapachem i urokiem.

Firma OLYNK zaskoczyła mnie ostatnio swoją nowością w ofercie- świecą w lampionie z Kolekcji dobrych chwil o zapachu róży. Znając już świece z lampionie mogę powiedzieć, że na długo przed odpaleniem świecy będziemy mogli cieszyć się świeżym aromatem róży, który będzie raczył nasz nosek. Maksymalnie rozpieści nas, kiedy zapłonie płomyk roztaczając po pomieszczeniu różany aromat.

Przyozdobiona główkami czy płatkami róż ukaże swoje piękno, szczególnie kiedy będą one czerwone. Wystarczy jeszcze zapakować w celofan i prezent dla miłośnika róż gotowy.

Podoba Wam się taka wizja prezentu?

Pozdrawiam Was gorąco,

Martyna