was successfully added to your cart.

Zapach świec i wosków zapachowych

Świece sprzyjające kontaktom międzyludzkim.

Świece sprzyjające kontaktom międzyludzkim.

Misją firmy OLYNK jest sprzyjanie kontaktom międzyludzkim. Wiecie już, że każdy produkt: świeca, świeczka, lampion, wosk zapachowy robiony jest z dbałością i ogromem serca.

To, co daje nam natura jest najmniej szkodliwe, najlepsze dla nas i naszych bliskich oraz środowiska.

Świeca z wosku sojowego ma odcień kości słoniowej. Dzięki temu możemy ją wpasować w każde pomieszczenie. Będzie pasowała do każdego stylu pokoju czy kuchni. Klasyczny kształt walca sprawia, że znajdzie zastosowanie w stroikach czy świecznikach. Zapach zarówno przed, jak i podczas palenia jest naturalny, lekko słodki. To zapach sojowy, który nie odepchnie nas jak parafina podczas palenia.

Świeczka równomiernie się pali, nie tworzy się tunel, ale aby tak się paliła musimy podciąć knot do długości około pięciu milimetrów. Blask jest bardzo uspokajający.

Świeca sojowa jest wolna od GMO, herbicydów, pestycydów, ropy naftowej, parafiny, wosków palmowych ani pszczelich. Jest nie tylko wegańska, ale i koszerna. Nie zawiera szkodliwego benzenu, isoprenu czy tlenku węgla. Używając świec OLYNK dbamy o swoje zdrowie oraz o środowisko.

Muszę dodać jeszcze, że pali się dłużej niż standardowa świeca tej wysokości i o podobnym kształcie wytworzona z parafiny. Dłużej możemy cieszyć się miłymi chwilami w blasku świec.

Pozdrawiam,

Martyna– autorka bloga Testuję i opiniuję, który jest tutaj.