was successfully added to your cart.

Zapach świec i wosków zapachowych

Woski zapachowe w sklepie internetowym – zapachy lata.

By 11 lipca 2017 No Comments

Woski zapachowe w sklepie internetowym – Zapachy lata

Chociaż niebo ostatnio pochmurne to mamy lato w pełni- pełne kolorów i zapachów. Jedyne, czego brakuje to odrobina więcej słońca, pomimo tego możemy korzystać z  zapachów lata w pełni.

Z czym kojarzy się lato?

Mi oczywiście z sezonowymi owocami. Truskawki, maliny, brzoskwinie i morele. Te ostatnie towarzyszą mi niezwykle często. Nie tylko pod postacią owoców, ale i wosku zapachowego w postaci kosteczek firmy OLYNK. W połączeniu z luksusowym zapachem bursztynu tworzy lekko pikantną mieszankę, której ciepło pulsuje i otula ciało. Można poczuć się jak na ciepłej plaży, gdzie słońce muska promieniami, obok nas leży koszyk pełen soczystych moreli, a z morza unosi się aromat morski z odrobiną bursztynu.

Przenieśmy się teraz na łąkę skropioną słońcem (i do kosteczek sojowych mak i piwonia). Rozkładamy koc i delektujemy się widokiem zieleni. W niej tańczą czerwone maki i falują dzikie piwonie. Razem tworzą idealną parę w tańcu. Przez chwilę możemy znowu poczuć dziecięcą beztroskę, zamknąć oczy i rozmarzyć się.

A może lubicie spędzać czas na błogiej wsi? Usiąść przy stoliczku w towarzystwie kawy lub wody z cytryną i miętą. Wiatr lekko rozwiewa włosy, a do nas dochodzi zapach świeżo wywieszonego prania. Pościel po cichu trzepocze na wietrze, kojarząc się z wolnością i lekkością. Teraz możemy poczuć tą sielankę w domu z woskami zapachowymi  o zapachu bawełny na wietrze.

Macie swoje typy zapachów na lato? A może zupełnie inny aromat Wam się z nim kojarzy?

Pozdrawiam ciepło,

Martyna– autorka bloga Testuję i opiniuję, który jest tutaj.

Sklep internetowy pełen zapachów:

https://olynk.pl/sklep-internetowy-swiece-lampiony-woski-zapachowe/