was successfully added to your cart.

Zapach świec i wosków zapachowych

Wybierz zapach na swoim tarasie – świece na komary

By 20 lipca 2017 No Comments

Wybierz zapach na swoim tarasie – świece na komary.

A kysz komary!

Wielu z nas lubi cieszyć się latem siedząc na tarasie, czy na balkonie lub grillując z rodziną i przyjaciółmi. Jest jednak mała zmora, która potrafi popsuć klimat i humory- komary. Wtedy potrzebujemy czegoś, co będzie trzymało małych krwiopijców z dala od nas. Chemiczne produkty nie zawsze działają, nie muszę też wspominać o tym, jakie potrafią być szkodliwe.

Jak zatem chronić siebie i bliskich w naturalny i ekologiczny sposób przed komarami?

Natura dała nam wiele substancji odstraszających owady. Jedną z nich jest zapach mięty i eukaliptusa. W ofercie sklepu OLYNK pojawiła się świeca z wosku sojowego o zapachu mięty pieprzowej i eukaliptusa, która będzie trzymała nieporządanych gości imprezy plenerowej z dala. Dzięki swojemu orzeźwiającemu aromatowi, skutecznie przegoni komary na długi czas, a my będziemy mogli cieszyć się grillem i towarzystwem. Wystarczy, że położymy ją na stole. Płomieniem dodamy także odrobinę światła i nastroju, szczególnie wieczorem. Nowość OLYNK możemy także położyć niedaleko otwartego balkonu czy tarasu, aby owady trzymały się z daleka od wejścia.

Teraz ciepłe wieczory obejdą się bez bzyczenia nad uchem i uciążliwych, swędzących bąbli po ukąszeniach 🙂

Z pozdrowieniami,

Martyna– autorka bloga Testuję i opiniuję, który jest tutaj.

W sklepie internetowym olynk świece na taras.

Cieszmy się w pełni latem, trzymając z dala od naszych dzieci i rodzin nieproszonych gości. W naturalny, ekologiczny sposób owady będą omijały miejsca, w których działają specjalnie dopasowane olejki pozyskiwane z różnych odmian roślin. 

Tajemnica natury tkwi w szczegółach. Odpowiednia kompozycja lawendy działa odstraszająco na owady w naturalny sposób tworzy barierę pomiędzy domownikami, a niepożądanymi gośćmi. Połączenie funkcjonalności, której kwintesencją jest świeca pasująca idealnie do lampionów znajdujących się na naszej stronie, w towarzystwie zapachów ogrodowych. Równo palący się płomień zachęca do odprężenia, zrelaksowania i przenosi do krainy wyobraźni. Świeca uczy cierpliwości, ponieważ przy dłuższym wypalaniu tworzy zdumiewające efekty – wosk na obrzeżach nabiera formy ażuru.

Świeca zapakowana w gustowny biały kartonik, z nadrukiem imitującym zawartość. Wkładka dystansująca w środku opakowania, chroni świecę przed uszkodzeniem. Załączona instrukcja bezpiecznego palenia w postaci nadrukowanych piktogramów pozwoli na prawidłowe użytkowanie świecy

Lawenda – świeca z wosku palmowego do lampionów.