was successfully added to your cart.

Zapach świec i wosków zapachowych

Komponuj zapachy z kominkiem do aromaterapii.

By 25 czerwca 2017 No Comments

Komponuj zapachy z kominkiem do aromaterapii tutaj- sklep internetowy.

Witam Was drodzy Czytelnicy,

Woski, aby pięknie oddawały swoje dobro zapachowe, potrzebują idealnej oprawy, jaką jest kominek. To niejako rama dla obrazu, jakim jest aromat.

Kominek do aromaterapii- wzór nr 1, który jest dostępny w sklepie OLYNK zapakowany został, w pudełeczko z grafiką przedstawiającą to małe dzieło. Czyż nie jest piękny? Jest niezwykły – prosty, a zarazem pełen elegancji. To jest właśnie jego sekret i to przyiąga do niego uwagę. Jego wiotka nóżka zakończona została stópką w postaci podstawki na podgrzewacz. Drugi koniec został zwieńczony dużą misą na wosk. Kominek wykonany jest ze szkła, co wzmaga jego delikatny i szykowny wygląd.

Dzięki temu, że nie jest zabudowany, ciepło płomienia świeczki podgrzewającej smagane jest przez powietrze. Zatem misa nie staje się od dołu osmolona, czego dodatkowo pilnuje misa ustawiona na dobrej wysokości. Muszę przyznać, że taki kształt to świetne rozwiązanie. Woski topią się bez problemu, a misa jest na tyle duża, że możemy dodatkowo umieścić w niej główkę kwiatka dla ozdoby. Innym rozwiązaniem jest przeplecienie przez nóżkę gałązkę lub kwiatka z łodygą. Szkło wygląda na tyle elegancko i uniwersalnie, że ogranicza nas tylko własna wyobraźnia jak je przybrać. Chociaż ja myślę, że ten kominek jest ozdobą samą w sobie.

Całość sprawia, że wosk pachnie długo, oddając przy tym wszystkie swoje aromaty. Myślę, że to także piękny prezent dla miłośników świec i wosków.

Pozdrawiam Was ciepło,

Martyna– autorka bloga Testuję i opiniuję, który jest tutaj.